پیمایش مسیر دشت ارژن به دشت برم

پیمایش مسیر دشت ارژن به دشت برم

 

بنام خداوند جان و خرد

کزاین برتراندیشه برنگذرد

گزارش پیمایش مسیر دشت ارژن به دشت برم

در صبحگاه روز  07/09/ 95 به اتفاق تیم دوستانه بهار راهی دشت ارژن شدیم تقریبا ساعت 6:25 دقیقه رسیدیم به دشت ارژن و خود را آماده کردیم برای نرمش صبحگاهی که توسط سرکارخانم نگین حسامی صورت گرفت. بعد از نرمش به اتفاق دوستان راهی مسیری که از قبل پیش بینی شده بود شدیم مسیر ما از دشت ارژن به دشت برم بود که مسیری تقریبا طولانی اما پیاده روی بود طبق جی پی اس آقای قاسمی زاده حدود 12کیلومتر ونیم راه طی کردیم تا به دشت برم رسیدیم.

ساعت 8 به گفته سرپرست و راهنما برای صرف  صبحانه توقفی کردیم و صبحانه را درکنار دوستان همیشه بهاری میل کردیم تقریبا توقف ما حدود یک ساعت بود چون برنامه ی ما یک برنامه ی یک روزه بود توقفهایی که دربین راه داشتیم کمی از همیشه طولانی تربود. منظره های بسیار جالب و زیبایی دربین راه مشاهده می کردیم.

منطقه حفاظت شده محیط زیست که محل زندگی بعضی ازحیوانات ازجمله خرس، آهو، بزهای کوهی و غیره د در مسیر راهی بود که ما از آنجا گذرمی کردیم درمسیر راه عکاس گروه طبق معمول همیشه که  عکسهای جذاب از طبیعت و کوه و دشت و بیابان می گیرد همه را جمع می کرد و عکسهای زیبایی از ما می گرفت که این عکسها جز خاطره های خوبی از دوستان واز دل طبیعت نیست؛ با وجود گرمایی که هنوز بود ما همچنان به راه خود ادامه می دادیم و احساس خستگی و تشنگی نمی کردیم چون جو گروه یک جو بسیار مهربان و صمیمی و یکدل هست مسیری که  راهنما و سرپرست انتخاب کرده بودند منتهی می شد به کارونسرای بین راهی میان کتل که ساعت 11به کاروانسرا رسیدیم و تا ساعت12آنجا توقف داشتیم و میوه، شیرینی و تنقلاتی که به همراه داشتیم خوردیم و بعد از رفع خستگی دوباره به راه خود ادامه دادیم تا به روستای دشت برم رسیدیم وارد روستا شدیم و با توافق سرپرست و راهنما و دوستان به ابتدای روستا رفتیم و در زیر درختان سرسبز بلوط ظهر خود را با خوردن نهار سپری کردیم و تقریبا ساعت 4 بعدازظهر بود که راننده با هماهنگی قبلی در محل حضور پیدا کرد و ما را به مقصدهایمان رساند.

سرپرست: راحله نظریه

کمک سرپرست: نگین حسامی

راهنما: امیرحسین توکلی، شایان امیرعضدی

عکاس: مجتبی قاسمی زاده

عقبدار: حسین راست روشن

گزارشگر: فریده راهرو

اسامی همنوردان: راحله نظریه، نگین حسامی، ایلین کریمی موحد، فریده راهرو، لیلا محبی، امیرحسین توکلی، شایان امیرعضدی، مجتبی قاسمی زاده، حسین راست روشن

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...